Svim poklonicima košarke želimo izraziti dobrodošlicu na naše službene internet stranice. Na ovim stranicama ćemo vas informirati o svim događajima u našem klubu i u svezi događanja oko našeg kluba. Vjerujemo kako će nam objavljivanje informacija o klubu pomoći u stvaranju povjerenja i privrženosti klubu, te da ćemo takvim pristupom osigurati i privući što veći broj donatora i sponzora koji će imati sliku rada kluba putem ovih stranica. Želja nam je također i privući što veći broj djevojčica kako bi u budućnosti temelj igračkog kadra činile upravo naše domaće igračice.

Ovim putem pozivamo Vas da budete što ćešći gost, kako našim stranicama, tako i na našim utakmicama. Svojim zalaganjem i požrtvovnošću na terenu nastojati ćemo privući sve ljubitelje košarke, a posebno ovim putem pozivamo sve Šibenke da pruže podršku ŽKK ŠIBENIK!

Uprava kluba